Co je to partnerský program?

Affiliate marketing (partnerský program nebo provizní systém) je stále populárnější a rozšiřující se moderní systém odměňování lidí, kteří doporučí nového zákazníka a dostanou za to provizi z uskutečněného prodeje. Na jedné straně je náš web Jak snadno zhubnout jako prodejce e-booku a na druhé straně jste Vy jako affiliate partneři, kteří se starají o propagaci a vydělávají na provizích. Affiliate partner neplatí žádný vstupní poplatek, vstup do partnerského programu je zcela zdarma a partneři mohou tedy pouze vydělat. Navíc za registraci budou hned odměněni částkou 100 Kč na jejich partnerský účet. Být partnerem je velká výhoda, protože se Vám dostává do ruky okamžitě hotový produkt, který může ihned prodávat.

Více informací co je partnerský program a jak funguje naleznete zde. >>>

 

Kolik je možné vydělat a jak mohu začít?

Výše Vašeho výdělku je samozřejmě závislá na Vaší aktivitě a schopnosti prodat produkt. Může to být pár stokorun ale může se tato částka vyšplhat za hranice několika desítek tisíc i více. Možnosti jsou takřka neomezené a záleží pouze na Vás. Ke vstupu do partnerského programu Vám stačí se zaregistrovat kliknutím tlačítka umístěného níže. Po úspěšné registraci Vám bude přiděleno Vaše unikátní ID partnera, které je vždy umístěno na konci odkazu, jenž propagujete. Na jeho základě budeme vědět, že provize za prodej náleží právě Vám. K propagaci Vám stačí využít vlastní e-mailové databáze, sdílet odkaz nebo bannery na sociálních sítích, přidat si banner na své stránky, psát kvalitní články, které podpoří prodej, psát recenze, vyrobit si podpůrnou prodejní stránku e-booku, na kterou můžete cílit placené i neplacené reklamy. Možností je celá řada a se všemi Vás postupně seznámíme zde.

 

 

Provize z prodeje a informace pro partnery

·         Provize: 30 %(z ceny zboží-například z částky 317 Kč je Vaše provize 95 Kč)

·         Provize subpartner: 30 % (přes Váš odkaz se zaregistruje nový partner, který prodá, Vy dostáváte 30 % z jeho provize)

·         Cookies: 90 dní (doba, po kterou se Vám započítá nákup zákazníka, který odejde a vrátí se později)

·         Minimální výplata v provizním systému je 500 Kč

·         Ihned po registraci od nás obdržíte bonus 100 Kč na účet jako poděkování·

 

·         Výhody naší provizní sítě

·         Unikátní e-mailový kurz zdarma.

·         Zaměření na velkou cílovou skupinu každého věku

·         Rychlé vyplácení a schvalování provizí (každý měsíc)

·         Dostupnost aktuálních reklamních materiálů (nové neustále přibývají)

·         Motivační slevový kupon pro absolventy e-mail kurzu

·         Možnost výdělku na registrovaných subpartnerech přes Váš odkaz

 

Jak zjistím kolik jsem vydělal?

 

Partnerský program webu Jak snadno zhubnout spadá pod affiliate síť Hubatá černoška, kde tvoří jednu z několika kampaní.

Registrací do programu získáváte další skvělé možnosti, nemusíte propagovat pouze tento web, ale můžete si vybrat z více kampaní tak, aby Vám propagovaný sortiment co nejvíce vyhovoval.

Po celou dobu spolupráce Vám bude k dispozici na e-mailu: partner@hubatacernoska.cz affiliate manager, kterého se můžete zeptat na cokoli, s čím si nebudete vědět rady.

 

Více informací o partnerském programu, rady a návody, výplaty provizí případně FAQ naleznete na této stránce.